All News


Yerli ve Milli Simulatör Sistemi Eğitimi Yapıldı

Mediderman Sağlık ve Danışmanlık Limited Şirketi'nin, Lokman Hekim Üniversitesi Sağlıkta İnovasyon ve Simülasyon Merkezi (SINERG) Müdürü Prof. Dr. Emre Huri ile geliştirdiği ilk yerli ve milli ürolojik eğitim simülatörü MedicaUroSim'in eğitimi yapıldı.İlg..

Read more
Biz'de Ankaradayız

19 - 20 Şubat 2021' de Ankara Lokman Hekim Üniversitesi'nde düzenlenecek olan Ürolojik Cerrahide Anatomi ve Kadavra Diseksiyon Dijital Eğitimi'nde yerimizi alacağız..

Read more
Intravesical Botox Application Research VR Facility

Doc. Dr. Emre HURI show our Botox Simulator at ICS Webinar Video Link..

Read more
Yerli ve Milli Böbrek Taşı Kırma Simülatörü Tanıtıldı

Dünyada sağlık bölgesinde önemli gelişmeler yaşanırken, ülkemiz için sevindirici bir adım atıldı. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi  Emre Huri bu teknolojinin Türk bilim camiasına hayırı olmasını temenni ettiİlgili Haber..

Read more
ICS Insitute School of Modern Technology 3rd Functional Urologic Surgery Course with 3D Printed Models and Fresh-Frozen Cadavers

Our urologic simulator (MedicaUroSim) will be ready soon. Will attend 3rd ICS School Technology Functional Urologic Surgery Course..

Read more
Mr Stone Game

Mr. Stone is a training scenario developed to use the flexible ureterescopy. In this way, trainees will have developed manual skills before using real products.Video ..

Read more